Dřevěná naběračka na med - 18x3 cm
Kód: K1244
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Krásný dřevěný pomocník sloužící k nabírání medu.
Jedná se o výrobek kvalitní a pevný, svou funkcní plnící na jedničku. Jinými slovy též nazývaný lidově medonoska.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vařečky a lžíce |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | LW10 |
| ? Šířka: | 18 cm |
| ? Délka: | 3 cm |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | C/06/06 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.