Dřevěná oválná jmenovka na dveře (příjmení) 10x3 cm, přírodní
Kód: KP9908
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Dřevěná jmenovka na dveře s vygravírovaným jménem vaší rodiny vyrobené z březové překližky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jmenovky a čísla stolů |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Materiál: | Překližka |
| ? Šířka: | 10 cm |
| ? Délka: | 3 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.