Dřevěná ozdoba (abeceda 1ks) - 10x10 cm
Kód: KP1732
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Abychom splnili vaše očekávání, vytvořili jsme elegantní, ručně vyráběné ozdoby a doplňky z překližky.
Výrobek je dodáván v přírodní variantě, ideální k dalšímu zdobení a tvoření.
Do poznámky nám prosím napište, o jaké písmenko máte zájem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěná písmena |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | DL01 |
| Materiál: | Překližka |
| ? Šířka: | 10 cm |
| ? Délka: | 10 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
| Zařazení tvaru: | Písmena a čísla |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.