Dřevěná ozdoba - ČESKÁ REPUBLIKA zapichovací 20x10 cm
Kód: KP7701/11



Související produkty
Detailní popis produktu
Toto zapichovátko ve tvaru České republiky je nejen praktickým doplňkem do Vaší kuchyně, ale také ztělesněním českého kulturního dědictví.
Tato originální dřevěná ozdoba vyrobená z březové překližky se může stát atraktivním doplňkem na Vašem stole, zvláště pokud hledáte způsob, jak ukázat svou lásku k této krásné zemi. Použijte tento zvláštní kousek při oslavách, aby byly vaše hostiny ještě zábavnější a stylovější!
Ať už ho použijete k ozdobení Vašeho stolu nebo při speciálních příležitostech, toto zapichovátko Vás bude vždy doprovázet svou originalitou.
Každé zapichovátko z naší nabídky je vyrobeno s ohledem na detail, což odráží jejich kvalitu a krásu. Výsledkem je funkční a zároveň esteticky působivý doplněk do Vaší kuchyně, který vynikne svým unikátním designem a kvalitou zpracování.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Na lihoviny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Materiál: | Překližka |
| ? Šířka: | 20 cm |
| ? Délka: | 10 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Velikonoce |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Rozměry: | 20 x 10 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
