Dřevěná ozdoba (dědeček 10x7 + babička 10x6)
Kód: KP1773
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Abychom splnili vaše očekávání, vytvořili jsme elegantní, ručně vyráběné ozdoby a doplňky z překližky.
výrobek je dodáván v přírodní variantě, ideální k dalšímu zdobení a tvoření.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dárky pro ženu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | DOZ901 |
| Materiál: | Překližka |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příjemce: | Babička |
| Příležitost: | Vánoce |
| Rozměr babičky: | Délka - 10 cm, Šířka - 6 cm |
| Rozměr dědečka: | Délka - 10 cm, Šířka 7 cm |
| SKU: | C/07/02 |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.