Dřevěná ozdoba Kolečko - 4,5x4,5cm x 6 mm
Kód: KP1503
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Abychom splnili vaše očekávání, vytvořili jsme elegantní, ručně vyráběné ozdoby a doplňky z překližky.
výrobek je dodáván v přírodní variantě, ideální k dalšímu zdobení a tvoření
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ozdoby a figurky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | DKA09 |
| Materiál: | Překližka |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Průměr: | 4,5 cm |
| síla: | 6 mm |
| SKU: | C/07/07 |
| Záruka: | 2 roky |
| Zařazení tvaru: | Geometrické tvary |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.