Dřevěná ozdoba (květina) - 21x8 cm
Kód: KP1834
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Abychom splnili vaše očekávání, vytvořili jsme elegantní, ručně vyráběné ozdoby a doplňky z překližky.
výrobek je dodáván v přírodní variantě, ideální k dalšímu zdobení a tvoření.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dárky pro ženu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | DK12 |
| Materiál: | Překližka |
| ? Šířka: | 21 cm |
| ? Délka: | 8 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
| Zařazení tvaru: | Květiny |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.