Dřevěná zapichovací ozdoba (srdce) - 9x4 cm
Kód: K1576
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Dřevěná zapichovací ozdoba ve tvaru srdce. Výrobek je vhodný k dozdobení nebo k dekoraci.
U výrobku může vzniknout opálení z důvodu výřezu na laseru.
Ideální jako ozdoba dortu nebo jako doplněk květin.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorace a figurky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | DNP115 |
| ? Šířka: | 9 cm |
| ? Délka: | 4 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Valentýn |
| SKU: | D/09/09 |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.