Dřevěná ozdoba (srdce 2ks) - 15x9 cm, 10x5 cm
Kód: KP1674
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Abychom splnili vaše očekávání, vytvořili jsme elegantní, ručně vyráběné ozdoby a doplňky z překližky.
Výrobek je dodáván v přírodní variantě, ideální k dalšímu zdobení a tvoření.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pro páry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | SD22 |
| Materiál: | Překližka |
| ? Šířka: | 15 cm |
| ? Délka: | 9 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Počet kusů v balení: | 2 ks |
| Příležitost: | Valentýn |
| SKU: | C/07/02+C/07/08 |
| Srdce 1: | Délka - 15 cm, Šířka - 9 cm |
| Srdce 2: | Délka - 10 cm, Šířka - 5 cm |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
| Zařazení tvaru: | Srdce |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.