Dřevěná ozdoba - (srdce 3ks) - 21x18 cm
Kód: K1879
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Abychom splnili vaše očekávání, vytvořili jsme elegantní, ručně vyráběné ozdoby a doplňky z překližky.
výrobek je dodáván v přírodní variantě, ideální k dalšímu zdobení a tvoření.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pro páry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | SD13 |
| Materiál: | Překližka |
| ? Šířka: | 21 cm |
| ? Délka: | 18 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Počet kusů v balení: | 3 ks |
| Příležitost: | Valentýn |
| Rozměr srdce 1: | Délka - 21 cm, Šířka - 18 cm |
| Rozměr srdce 2: | Délka - 17 cm, Šířka - 14 cm |
| Rozměr srdce 3: | Délka - 12 cm, Šířka - 11 cm |
| SKU: | C/07/10 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
