Dřevěná ozdoba (Srdce 10 ks) - 3x3 cm
Kód: KP1770
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Abychom splnili vaše očekávání, vytvořili jsme elegantní, ručně vyráběné ozdoby a doplňky z překližky.
Výrobek je dodáván v přírodní variantě, ideální k dalšímu zdobení a tvoření.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pro páry |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | SD13-10 |
| Materiál: | Překližka |
| ? Šířka: | 3 cm |
| ? Délka: | 3 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Počet kusů v balení: | 10 ks |
| Příležitost: | Valentýn |
| SKU: | C/07/03 |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
| Zařazení tvaru: | Srdce |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.