Dřevěná záložka - 18x6 cm
Kód: KP7441
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Související produkty
Detailní popis produktu
Kouzlo knihy v ruce u praskání dřeva rodinného krbu umocníme voňavou dřevěnou záložkou vyrobenou z překližky.
Originální dřevěná záložka bude čtenáři spolehlivě hlídat kde skončil se čtením.
Podívejte se na naši nabídku záložek do knihy, kde si zajisté vybere každý čtenář.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Na lihoviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | DZ1 |
| Materiál: | Překližka |
| ? Šířka: | 18 cm |
| ? Délka: | 6 cm |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Velikonoce |
| SKU: | D/09/01 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
