Dřevěná podložka pod hrnec - 19x19 cm
Kód: K1327
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Vytvořte si moderní a stylovou kuchyni díky dřevěným doplňkům. Podložka pod hrnec ochrání váš stůl i pracovní desku před poškozením.
Celkově je podložka pěkný, designový kousek, který ozvláštní vaši kuchyň i jídelnu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pro muže |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | CP04 |
| ? Šířka: | 19 cm |
| ? Délka: | 19 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Velikonoce |
| SKU: | B/06/03 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.