Dřevěná pokladnička - 13x10x9 cm, Přírodní
Kód: K4204



Související produkty
Detailní popis produktu
Sbíráte peníze na vysněnou dovolenou? Chcete ušetřit nějaké peníze na dárek pro někoho blízkého? Rádi byste obdarovali svého blízkého funkčním, ale i krásným dárkem? Všechny tyto plány vám pomůžeme mobilizovat a realizovat.
Představujeme pečlivě vyrobenou dřevěnou krabičku na mince (pokladnička). Je to skvělý tip na dárek pro vaše blízké, ale i pro vás samotné. Tato pokladnička kombinuje krásný vzhled a funkčnost.
Pokladnička je vyrobena z ekologických materiálů, které lze jednou recyklovat. Neutrální barvy budou fungovat v každém typu interiéru, od rustikálního až po moderní.
Tato krabička je také vhodná k vypalování, lakování, barvení a jiné úpravy dřeva.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pokladničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | PD039 |
| ? Šířka: | 13 cm |
| ? Délka: | 10 cm |
| ? Výška: | 9 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | C/04/04 |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
