Sada dřevěných prkének 6 ks + Stojan zdarma
Kód: K1401
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Originální sada dřevěných prkének, se hodí jak na krájení menších surovin tak i jako dekorace do Vaší kuchyně.
Věříme, že si z naší nabídky dřevěných kuchyňských prkének vyberete.
Je ideální pro podávání pokrmů - sýrů, uzenin atd., Jakož i pro jejich krájení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Na lihoviny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | DMU38 |
| Materiál: | Buk |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Velikonoce |
| SKU: | B/06/03 |
| Rozměry stojanu: | Š: 12,5 cm, V: 24,5 cm |
| Rozměry prkének: | Š: 10,5 cm, V: 17 cm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
11 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
