Dřevěná svatební cedule - Harmonogram Náš svatební den A3
Kód: KP2025
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Dřevěná svatební cedule - Svatební harmonogram ve formátu A3 - je ideálním doplňkem pro Váš svatební den, vhodné na ozdobení svatební hostiny či rautu. Cedulka nejlépe podá svatebním hostům informace o průběhu Vašeho velkého dne.
Cedulku svatebního harmonogramu upravíme přesně na Vaše přání.
Tato dřevěná dekorace je vyráběná z březové překližky, vypalovaná laserem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Novomanželé |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Materiál: | Překližka |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Svatba |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Záruka: | 2 roky |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 42 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
