Dřevěná svatební cedulka se jménem - prsten - 8 x 2 cm
Kód: KP9900
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Dřevěná svatební cedulka se jménem ve tvaru prstenu je ideálním doplňkem pro Váš svatební den. Vhodné na ozdobení svatební hostiny, jako dárek nebo jako upomínkový předmět.
Můžete jej darovat jen tak nebo jako doplněk na svatební hostinu.
Tato dřevěná dekorace je vyráběná z březové překližky, vypalovaná laserem.
Svatební cedulku se jmény upravíme přesně na Vaše přání.
Rozměr: 8 x 2 cm
Cena je za 1ks.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Novomanželé |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Materiál: | Překližka |
| ? Šířka: | 8 cm |
| ? Délka: | 2 cm |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Svatba |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
