Dřevěná Vánoční ozdoba - Vločka 10x12 cm, Přírodní
Kód: KP1002/P/4



Detailní popis produktu
Nádherná dřevěná ozdoba na Vánoční stromeček je ideálním spojení přírody a vánoc v jednom. Tyto vánoční ozdoby vyrábíme v České republice a dbáme na kvalitu našich ozdob. Ozdobu můžete použít v přírodní neupravené formě nebo ho lze pomalovat vodovými či akrylovými barvami, temperami, pastelkami, atd..
Je 100% ekologický a vyroben z nejkvalitnější překližky.
Tato ozdoba na vánoční stromeček má dokonale hladký, plochý povrch, takže umělecké duše budou mít plné ruce práce.
Ideálním řešením bude také použití metody decoupage - v současnosti nejpopulárnější techniky zdobení dřeva.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vánoční dekorace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Materiál: | Překližka |
| ? Šířka: | 10 cm |
| ? Délka: | 12 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.