Dřevěná vařečka - plochá 28x5 cm
Kód: K1249
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Dřevěná špachtle je jednou ze základních pomůcek na vaření ve každé kuchyni. Obracečka je vyrobená z vysoce kvalitního bukového dřeva a má plochou přední hranu, takže se s ní dobře obrací i velké a připečené kusy masa. Protože je špachtle ze dřeva, je vhodná na všechny typy povrchů a nepoškrábe ani teflon. Snadno se čistí a dobře se s ní manipuluje.
Klíčové vlastnosti
- Základní kuchyňská pomůcka ve formě dřevěné obracečky či vařečky
- Obracečka je vyrobena z kvalitního bukového dřeva
- Vhodná pro všechny druhy nádobí včetně potahovaného
- Plochá přední zkosená hrana
- Snadno se čistí
- Přírodní dřevo bez chemických látek a ošetření
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vařečky a lžíce |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | LN03 |
| Materiál: | Buk |
| ? Šířka: | 28 cm |
| ? Délka: | 5 cm |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | B/03/06 |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.