Dřevěná Velikonoční ozdoba - SADA 6 kusů -11x10 cm
Kód: KP2007
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Ozdoba je vyrobena z kvalitní březové překližky s atestem pro styk s potravinami .
Ozdoba je nádherná v přírodním provedení , ale je taky vhodná k dotvoření barvičkami , popřípadě použití decoupage
Š - 11 cm
V - 10 cm
S - 3 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorace a figurky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Materiál: | Překližka |
| ? Šířka: | 11 cm |
| ? Délka: | 10 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Velikonoce |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.