Dřevěná visačka na láhev s textem a LOGEM - 6x13 cm, přírodní
Kód: KP0008/LOGO
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Přírodní dřevěná visačka na láhev vína nebo jiného alkoholu s textem na přání a vašim logem je ideálním doplňkem vašeho dárkového předmětu, který udělá rost každému obdarovanému. Visačka je ideální na Vánoční přání.
Text je omezený na plochu 6x13 cm - doporučujeme kratší text, maximální velikost loga je 5x5 cm.
Láhev ani stuha není součásti balení.
V případě většího počtu kusů a individuální nabídky jsme schopni dodat také stuhu dle přání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Na víno |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| ? Šířka: | 6 cm |
| ? Délka: | 13 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.