Dřevěná záložka se srdíčkem - 15x5 cm
Kód: KP1438Podrobný popis
Kouzlo knihy v ruce u praskání dřeva rodinného krbu umocníme voňavou dřevěnou záložkou vyrobenou z překližky.
Originální dřevěná záložka bude čtenáři spolehlivě hlídat kde skončil se čtením.
Podívejte se na naši nabídku záložek do knihy, kde si zajisté vybere každý čtenář.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krabičky na lihoviny |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | ZDK01 |
| Materiál: | Překližka |
| Šířka: | 15 cm |
| Délka: | 5 cm |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Velikonoce |
| SKU: | D/03/06 |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.