Dřevěná záložka s LOGEM - 15x5 cm, přírodní
Kód: KP1440/LOGO
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Kouzlo knihy v ruce u praskání dřeva rodinného krbu umocníme voňavou dřevěnou záložkou vyrobenou z překližky.
Originální dřevěná záložka bude čtenáři spolehlivě hlídat kde skončil se čtením.
Podívejte se na naši nabídku záložek do knihy, kde si zajisté vybere každý čtenář.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Na lihoviny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Materiál: | Překližka |
| ? Šířka: | 15 cm |
| ? Délka: | 5 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Velikonoce |
| SKU: | D/03/06 |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.