Dřevěné ramínko - 28x17 cm
Kód: K1450
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Dřevěná ramínka Vám zajistí, aby si Vaše oblečení zachovalo tvar a nebylo nikdy pomačkané.
Dřevěné šatní ramínko udrží i těžké bundy a je možné je využít také na kalhoty.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ozdoby a figurky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | WNU5 |
| ? Šířka: | 28 cm |
| ? Délka: | 17 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.