Dřevěná ozdoba SRDCE - 10x10 cm
Kód: KP2103
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Ozdoba je vyrobena z kvalitní překližky s atestem pro styk s potravinami
V: 10 cm
Š: 10 cm
S: 3 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pro páry |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Materiál: | Překližka |
| ? Šířka: | 10 cm |
| ? Délka: | 10 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Valentýn |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.