Dřevěný box na svatební přání na klíč - 29x20x21 cm, Přírodní
Kód: K1232
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Související produkty
Detailní popis produktu
Krabičku budete také používat po svatbě jako tajnou schránku pro ukládání vzpomínek na tento Velký den v podobě upřímných přání vložených do této krabičky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabičky s víkem |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | SK26 |
| ? Šířka: | 29 cm |
| ? Délka: | 20 cm |
| ? Výška: | 21 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.