Dřevěný hřeben - 19x4 cm
Kód: K1495
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Jemně a precizně opracovaný dřevěný hřeben vyrobený z bukového dřeva.
Pevný a nelámající se hřeben vhodný pro milovníky klidu a přirody na všechny typy vlasů.
Hřeben má ergonomické tvarování a zaoblené hrany.
Ideální pro další zdobení, malování, lakování a zdobení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorace a figurky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | GBD1 |
| Materiál: | Buk |
| ? Šířka: | 19 cm |
| ? Délka: | 4 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| SKU: | B/07/08 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
3 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.