Dřevěný kalíšek na vajíčko - 5x4 cm
Kód: K1259
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Samozřejmě v našem sortimentu nesmí chybět kalíšky na vejce.
Stojánek na vejce je vyroben z bukového dřeva, který ocení nejen milovníci vajíčka takzvaně "na měkko".
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mlýnky a kořenky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | KD1 |
| Materiál: | Olivovník |
| ? Šířka: | 5 cm |
| ? Délka: | 4 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Velikonoce |
| SKU: | D/01/06 |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.