Dřevěný odkapávač - 39x35x25 cm
Kód: K1387
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Perfektní pro skladování kuchyňského náčiní, jako je nádobí, šálky, mísy, hrnky nebo sklenice.
Horní patro pojme přibližně 12 talířů; spodní patro pojme nože, vidličky, lžíce, sklenice nebo malé dezertní talíře.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabičky s víkem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | CP05 |
| ? Šířka: | 39 cm |
| ? Délka: | 35 cm |
| ? Výška: | 25 cm |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Svatba |
| SKU: | B/01/05 |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
12 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
