Dřevěný podnos - 20x30x6 cm, Černá
Kód: K2750
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Dřevěný podnos vyroben z voňavé borovice vhodný k servírování pochutin, ale také k dekoračním účelům.
Jedná se o pevný a kvalitně zpracovaný výrobek za akční cenu.
Lakovaná bedýnka je vhodná také k dalšímu zdobení a tvoření.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy a podnosy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Materiál: | Borovice |
| ? Šířka: | 20 cm |
| ? Délka: | 30 cm |
| ? Výška: | 6 cm |
| Barva: | Černá |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Velikonoce |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
