Dřevěný podnos - 35 x 25 x 3 cm
Kód: K1970
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Dřevěný podnos vyroben z voňavé borovice vhodný k servírování pochutin, ale také k dekoračním účelům.
Jedná se o pevný a kvalitně zpracovaný výrobek za akční cenu.
Neupravené dřevo lze naolejovat nebo upravit lazurou, povrch bude odolnější a originálnější. Vhodný také k dalšímu zdobení a tvoření.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Na lihoviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Materiál: | Borovice |
| ? Šířka: | 35 cm |
| ? Délka: | 25 cm |
| ? Výška: | 3 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
