Dřevěný stojan na formát A4 21x6x2 cm
Kód: K27403
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Související produkty
Detailní popis produktu
Dřevěný stojan na formát A4 - vhodný pro jídelní lístky, brožury, plexiskla a další materiály (dokumenty či certifikáty).
Perfektní řešení pro přehledné uspořádání.
Tento krásný stojan je vyroben z pevného bukového dřeva. Na stole bude dřevěný stojánek na vizitky působit nádherně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorace a figurky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Materiál: | Buk |
| ? Šířka: | 21 cm |
| ? Délka: | 6 cm |
| ? Výška: | 2 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Svatba |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Šířka řezu: | 3,2 mm |
| Hloubka: | 2 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.