Dřevěný stojan na mobil - 15x9 cm
Kód: KP1447
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Dřevěný stojánek na mobil vhodný do kanceláře na stůl. Vyrobený z překližky.
Nahlédněte do naší nabídky kancelářských potřeb, kde najdete spousty vychytávek do Vaší kanceláře.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pro firmy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | PNT1 |
| Materiál: | Překližka |
| ? Šířka: | 15 cm |
| ? Délka: | 9 cm |
| Barva: | Bílá |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | D/09/01 |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 4,6 z 5 hvězdiček.
5 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.