Dřevěný stojan na ubrousky - jablíčko 10,5x10x6 cm
Kód: KP4200
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Překližkový držák na ubrousky je jedním z povinných prvků rustikálních kuchyňských dekorací.
Ideální pro malování a zdobení, mimo jiné pomocí techniky decoupage.
Je zcela přírodní a ekologický, proto je originální alternativou k běžným, plastovým držákům na ubrousky.
Zejména je určeno kreativním lidem, kteří se rádi obklopují jedinečnými předměty.
Hladký, dřevěný povrch jim dává mnoho příležitostí k vytvoření jedinečného držáku na ubrousky.
Velmi oblíbená je také mezi lidmi, kteří mají rádi surové, dřevěné doplňky.
Držák na ubrousky zasíláme k vlastní montáži s použitím lepidla.
Seznamte se s našimi držáky na překližkové ubrousky a vyberte si ten nejlepší pro vás!
Materiál: březová překližka
Barva: Přírodní
Rozměry: délka: 10,5 cm, šířka: 6,0 cm, výška: 10,0 cm, tloušťka: 0,3 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Na víno |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | S016 |
| Materiál: | Překližka |
| ? Šířka: | 5 cm |
| ? Délka: | 10 cm |
| ? Výška: | 6 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Velikonoce |
| SKU: | B/07/07 |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.