Dřevěný stojan na ubrousky - 15x5x7 cm
Kód: K1305
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Dřevěný stojan na ubrousky bude ve Vaší kuchyni krásnou dekorací i užitečnou věcí.
Ozdobte si Váš byt přírodními dekoracemi.
TIP! Na tento výrobek je možno vygravírovat jakýkoliv text nebo obrázek. Například jméno obdarovaného, skvělý dárek!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | S gravírováním |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | SO3 |
| Materiál: | Olivovník |
| ? Šířka: | 15 cm |
| ? Délka: | 5 cm |
| ? Výška: | 7 cm |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Velikonoce |
| SKU: | D/01/06 |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
