Dřevěný stojan na láhev (sob) - 14x40x17 cm, Přírodní
Kód: KP1014
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Máme pro vás speciální nabídku - dřevěný stojan na sobí víno, který je perfektní jako sváteční i každodenní dekorace. Skvělá, zábavná nabídka pro vánoční stůl a nejen nebo alternativa k dárkům klišé. Zaručujeme překvapení a úsměv na tváři příjemce.
Produkt funguje skvěle jako vánoční dárek pro opravdové znalce vína nebo jako vánoční dekorace na stůl.Stojan bude odeslán po částech pro vlastní montáž.
Rozměry: šířka: 14 cm, délka: 40 cm, výška: 17 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 1 lahev |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | SNW2 |
| ? Šířka: | 14 cm |
| ? Délka: | 40 cm |
| ? Výška: | 17 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
