Dřevěný stojan na láhve 60x40x18 cm, Přírodní
Kód: K1032
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Stojan na víno - ideální pro opravdové milovníky vína. Přinese vašemu domovu přirozený ekologický nádech. Náš dřevěný stojan, stojan na víno je skvělou ozdobou v každém domě. Je ideální pro skladování vína v těchto domovech a větších vinařstvích. Je také perfektní jako dárek pro opravdového znalce a znalce vína. Knihovna pojme 10 lahví vína a zajistí jejich řádné stárnutí.
Stojan je velmi vhodný pro skladování, protože může být složen.
Rozměry: šířka: 59,5 cm; výška: 40,0 cm; hloubka: 17,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Na víno |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | SNW1 |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Délka: | 40 cm |
| ? Výška: | 18 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Valentýn |
| SKU: | D/08/01 |
| Velikost: | XL (nad 50 cm) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
