Dřevěný svícen 5 x 5 x 4 cm
Kód: K4240
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Designový dřevěný svícen, který krásně prezentuje jednoduchost, krásu a eleganci.
V domácnosti umí vyniknout a v kombinaci s barevnými svíčkami tvoří krásný stylový doplněk.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svícny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | ls320 |
| ? Šířka: | 5 cm |
| ? Délka: | 5 cm |
| ? Výška: | 4 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.