Dřevěný podnos - 30x20x6 cm
Kód: K1339
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Dřevěný podnos vyroben z voňavé borovice vhodný k servírování pochutin, ale také k dekoračním účelům. Jedná se o pevný a kvalitně zpracovaný výrobek za akční cenu.
Neupravené (přírodní) dřevo lze naolejovat nebo upravit lazurou, povrch bude odolnější a originálnější.
Vhodný také k dalšímu zdobení a tvoření.
Nabízíme nově také barevné Retro provedení, barva je zdravotně nezávadná a součastně slouží jako ochrana přírodního dřeva .
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Na lihoviny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | TS7 |
| Materiál: | Borovice |
| ? Šířka: | 30 cm |
| ? Délka: | 20 cm |
| ? Výška: | 6 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Velikonoce |
| SKU: | C/03/01 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
6 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.