Dřevěná palička na maso - 30x4 cm
Kód: K1302
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Klasická celodřevěná palička.
Z obou stran má dřevěné hroty. Na jedná straně špičaté, na druhé straně podélné.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vařečky a lžíce |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | TDM02 |
| ? Šířka: | 30 cm |
| ? Délka: | 4 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | B/06/06 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
