Dřevěný váleček na pizzu - 40 cm
Kód: K1319
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Váleček na pizzu vyrobený z bukového dřeva, nelakovaný a samozřejmě zdravotně nezávadný.
Vytvořte si pravou domácí pizzu.
Dřevěné výrobky patří do kuchyně již od nepaměti. Dřevo svými zdravotně nezávadnými vlastnostmi, přírodním vzhledem i dlouhou životností si své místo u sporáku drží nadále i v dnešní moderní době.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vařečky a lžíce |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | BW06 |
| Materiál: | Buk |
| Celková délka: | 40 cm |
| Délka pracovní části: | 30 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | C/06/06 |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
