Dřevný box na dopisy s malým LOGEM - 30x29x25 cm, Přírodní
Kód: K1210/LOGO1
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Dřevěná krabička na dopisy s gravírovaným logem Vaší firmy je ideální krabičkou na uchovávání jakýchkoliv předmětů ve tvaru dopisů. Také vhodné na finanční dary aj.
Tento dřevěný box je vyroben z březové překližky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabičky s víkem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | SK4 |
| Materiál: | Olivovník |
| ? Šířka: | 30 cm |
| ? Délka: | 29 cm |
| ? Výška: | 25 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Velikonoce |
| SKU: | D/04/01 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.