Krabička na láhev LAHVINKA PRO NEJLEPŠÍHO BRÁCHU - 36x11x11 cm, Přírodní
Kód: K1085/14
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Nádherná dřevěná krabička na láhev vína s motivem LAHVINKA PRO NEJLEPŠÍHO BRÁCHU. Ideální dárkový box s autentickým motivem vypálený do dřevěného výsuvného víka krabičky. Díky tradici našeho kraje jsme vytvořili vkusné ručně vyráběné dárkové boxy na víno, pivo atd. Vše je vyrobeno z přírodních materiálů a jejich výroba je šetrná k životnímu prostředí.
Dřevěná krabička je kvalitně zpracována v přírodní podobě (bez laku) s vypáleným motivem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabičky na víno |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | PW1 |
| ? Šířka: | 36 cm |
| ? Délka: | 11 cm |
| ? Výška: | 11 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | D/08/04 |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.