Dřevěný louskáček na ořechy - 12x5 cm
Kód: K1945
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Rozlouskonut ořech s tímto louskáčkem, zvládne i malé dítě bez námahy, díky tomu že zde stačí otáčet šroubem.
Ten má poměrně velké stoupání, takže není potřeba otáčet moc dlouho, pracuje se s ním pohodlně a rychle a nebo vám výborně poslouží jako moc hezká dekorace.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vařečky a lžíce |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | CL02 |
| ? Šířka: | 12 cm |
| ? Délka: | 5 cm |
| Barva: | Ořech |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | B/07/09 |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
13 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
