Mlýnek na sůl/pepř - 18x5 cm, Bílá
Kód: K1955
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Tento stylový, dřevěný mlýnek na sůl/pepř vysoký 18 cm se zajisté bude vyjímat v jakékoli kuchyni a navíc skvěle poslouží k dochucení lahodných pokrmů.
Navíc je to skvělý tip na dárek pro milovníky vaření.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mlýnky a kořenky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | MDP2 |
| ? Šířka: | 18 cm |
| ? Délka: | 5 cm |
| Barva: | Bílá |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Velikonoce |
| SKU: | C/05/06 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
7 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.