Dřevěný mlýnek na sůl/pepř - 18x5 cm, Přírodní
Kód: K1420
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
S tímto mýnkem, který má mlecí mechanismus, budete mít vždy Vaše oblíbené koření na dosah ruky. Díky svému designu se hodí na kterékoli místo ve Vaší kuchyni. Koření, které si sami namelete, má výraznější chuť i vůni.
Navíc je to skvělý tip na dárek pro milovníky vaření.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Na sůl |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | MDP7 |
| ? Šířka: | 18 cm |
| ? Délka: | 5 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Velikonoce |
| SKU: | C/04/06 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
6 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
