Dřevěná ozdoba - Vánoční Sob
Kód: KP4126
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Rustikální styl je nyní velmi populární a nyní zažívá svůj rozkvět.
Přírodní a minimalistické ozdoby na vánoční stromky jsou extrémně módní.
Ozdoba ne jen na vánoční stromeček dokonale zapadá do této atmosféry.
Je 100% ekologický a vyroben z nejkvalitnější překližky. Tato ozdoba na vánoční stromeček má dokonale hladký, plochý povrch, takže umělecké duše budou mít plné ruce práce.
Ideálním řešením bude také použití metody decoupage - v současnosti nejpopulárnější techniky zdobení dřeva.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vánoční dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | S176 |
| Materiál: | Překližka |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | A/01/02 |
| Šířka: | 7,5 cm |
| Výška: | 8 cm |
| Tloušťka: | 0,3 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.