Dřevěná ozdoba Zvoneček - 11,5x9 cm, Přírodní
Kód: KP4117
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Vánoce jsou časem radosti a rodinného tepla. Jedním z nejvíce vzrušujících vánočních zvyků je zdobení vánočního stromku.
Máme pro vás skvělou, originální nabídku vánoční dekorace.
Ozdoba na vánoční stromeček je ekologická , vyrobená z překližky a řezaná laserem s velkou přesností .
O svátcích je rodina nejdůležitější, takže do zdobení můžete zapojit děti.
Můžete zde použít mnoho technik, jako například: malování barvami, lepení, lakování nebo oblíbený způsob zdobení dřeva - decoupage.
Materiál: březová překližka Barva: přírodní Rozměry: délka: 11,5 cm, šířka: 9,0 cm, tloušťka: 0,3 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vánoční dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | S168 |
| Materiál: | Překližka |
| ? Šířka: | 5 cm |
| ? Délka: | 9 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | A/02/03 |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.