Prkénko na krájení - Oko - 40 x 25 cm
Kód: K1390
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Klasické dřevěné prkénko, se hodí jak na krájení surovin tak i jako dekorace do Vaší kuchyně.
Věříme, že si z naší nabídky dřevěných kuchyňských prkének vyberete.
Díky kanálku je ideální pro grilování, ale hodí se také k podávání i krájení pokrmů - sýrů, uzenin atd...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prkénka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | DMU22 |
| ? Šířka: | 40 cm |
| ? Délka: | 25 cm |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Velikonoce |
| SKU: | B/06/03 |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
4 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.