Sada dřevěných kulatých podtácků (6 ks) s gravírovaným logem - 10x10 cm
Kód: K1239/LOGO



Detailní popis produktu
Dřevěný podtácek se díky neotřelému designu skvěle hodí ke každé příležitosti. Tímto praktickým dárek můžete udělat radost někomu z rodiny i svých přátel, zaručeně potěšíte každého obdarovaného.
Podtácek je vyrobený ze 100% březové překližky a proto získává skvělé odolné i pružné vlastnosti. S vlastním textem, logem nebo jiným designem můžete nechat vyrobit dárek, který bude jedinečný a velmi originální. Po domluvě s naším grafikem a odsouhlasení společného návrhu nám výroba nezabere více jak 3 dny.
Sada obsahuje 6 kusů tácků včetně Vámi nahraného loga.
Tyto podtácky není dobré mýt v myčce na nádobi a vystavovat je delší dobu vlhkosti nebo mokru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Na lihoviny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | DP03 |
| Materiál: | Překližka |
| ? Šířka: | 10 cm |
| ? Délka: | 10 cm |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Průměr: | 10 cm |
| SKU: | D/08/06 |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
